RRSO: 122,57%
Nagła potrzeba gotówki?
Weź nawet 15 000 zł i rozłóż
pożyczkę na 36 lekkich rat!

Chcę pożyczyć

na

Twoja hapi pożyczka:
Liczba rat:
Twoja rata
może być już od:
RRSO:

Powyższa prognoza nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Ostateczna oferta pożyczki w tym wysokość miesięcznej raty oraz całkowitych kosztów pożyczki uzależniona będzie od indywidualnej oceny zdolności kredytowej Pożyczkobiorcy.

lekkie raty - rozłóż spłatę
nawet na 36 miesięcy

aż do
15 tysięcy złotych

weź dziś, zacznij spłacać
nawet za 2 miesiące

Setki tysięcy naszych klientów są HAPI!

Marzeń jest wiele, mniejsze lub większe, ale większość można zrealizować tylko i wyłącznie dzięki dostępowi do gotówki. Niestety marzenia same się nie spełniają. I od tego jest HAPI! Tak więc , "gdy pieniędzy brakuje Hapi życie ratuje". Dzięki Hapi Pożyczki zrealizuję jedno ze swoich marzeń, a mianowicie wyjadę na wycieczkę do moich ukochanych Włoch. A kto wie, może moja pożyczka zostanie zrefundowana i w ten sposób ziści się moje następne małe marzenie :) I od tego jest HAPI! Tak więc , "gdy pieniędzy brakuje Hapi życie ratuje". Dzięki Hapi Pożyczki zrealizuję jedno ze swoich marzeń, a mianowicie wyjadę na wycieczkę do moich ukochanych Włoch. Hapi Klient :)

Kamil J.

Hapi pożyczki nie raz pomogły mi w ciezkiej chwili. Kiedy byłam w dołku finansowym. Ta pożyczkę co wzięłam teraz pomogła mi dostać się do lekarza specjalisty, a wiem doskonale że prywatnie to raz dwa trzy, a państwowe to się czeka bardzo długo. Nie raz mogłam liczyć na Hapi pożyczki, splatają pożyczki regularnie i nawet przed czasem. Super by było gdybym to ja wygrała konkurs, pieniądze przeznaczyła bym na wyjazd z dzieckiem na wakacje na których nigdy nie byliśmy. Dziękuję hapi pożyczki, mimo wszystko i tak jestem z wami hapiii :)

Iwona K.

Dzieki Hapi! Przybyliście w samą porę. Mam 44 lata, właśnie zostałam Babcią i myśle że czas już dorosnać i wspomóc Nowe Życie i Wy możecie mi w tym pomoc pozdrawiam. Joanna Babcia Hapi.

Joanna S.

Hapi Pożyczki pojawiły się w moim życiu po raz drugi z perfekcyjnym wyczuciem czasu. Za zrefundowane środki, będę mogła otworzyć szkołę, która będzie wspierać odważnych ludzi w zakładaniu własnego, wymarzonego i dochodowego biznesu, w czym idealnie będa mogły pomóc Hapi Pożyczki i... z pewnościa szepnę o tym wszystkim zainteresowanym.

Agnieszka K.

Zawsze biorę pożyczkę na jakieś szybkie wydatki, a to szkoła języków obcych córki, a to wyjazd Syna na zawody pływackie, nigdy nie mam czasu ani środków żeby chociaż kupić sobie nowy dywan :) tak więc cudownie by było chociaż raz w życiu coś wygrać i kupić sobie coś do domu :(:( Już dwa razy brałam w Państwa firmie pożyczkę i zawsze spłacam w terminie i przed czasem... może i tym razem los do mnie się uśmiechnie :)

Joanna H.

Za Hapi można spełniać Hapi marzenia najbliższych! MOTOR dla męża na 50-tkę? Dlaczego nie?! Taki prezent od wyrozumiałej żony (((-; Szybka wygodna pożyczka! Dla mnie na obecnym rynku najkorzystniejsza!! Polecam!!

Magdalena Ł.